OBSADENÉ
Čo vznikne spojením onsemi a Elektrárne Piešťany? Jedinečný zážitkový denný tábor pre dievčatá a chlapcov, ktorí milujú schématické značky. Zapnutie svetla v izbe nie je len svietiaca žiarovka, ale celý elektrický obvod.

  • Kapacita: 30
  • Vhodné pre: 10 - 14 rokov
  • Trvanie: 3 dni

Prichádzame s JEDINEČNOU ponukou. Denný detský tábor pre mladých milovníkov elektroniky, či inteligentných technológií. Bohatý program začne v Elektrárni Piešťany, kde sa deti dozvedia ako vzniká elektrina, ale aj ako sa dostane k nám domov. S lektormi Elektrárne si vyrobia vlastnú elektronickú hru. Navštívia aj PROFESIONÁLOV v onsemi, kde budú mať jedinečnú príležitosť nazrieť do ich „labákov“. Dozvedia sa zaujímavé informácie zo sveta polovodičov. Vytvoria si elektrický obvod a zabávať sa budú pri riešení šifier. V priestoroch strednej elektrotechnickej školy si vyskúšajú osadzovanie dosiek plošných spojov a spájkovanie. Vo vytvorených elektrických obvodoch zmerajú parametre. Rovnako sa môžu tešiť aj na jednoduché programovanie letu dronu a jeho praktické vyskúšanie.

Počas troch dní sa deťom budú venovať skúsení a osvedčení animátori spolu s profesionálmi v odbore elektrotechniky. Relax si užijú v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady. Počet miest je limitovaný, v prípade záujmu pokračujte voľbou tlačidla:

PROGRAM TÁBORA 8. 8. 2023 – 10. 8. 2023

*Zmena programu vyhradená.