Zážitkový denný detský tábor venovaný tradičným ľudovým remeslám, zvykom a folklóru. Bohatý program strieda tematické tvorivé dielničky s návštevami zaujímavých hostí a výletmi za tradíciami. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.

  • Kapacita: 20
  • Vhodné pre: 6 - 12 rokov
  • Trvanie: Denne od 7:45 do 16:30
  • Vstupné: 145 eur

Interaktívny denný tábor NIELEN pre dievčatá a NIELEN pre milovníkov tradícií.

So skúsenými lektormi a animátormi si deti posvietia na zvyky našich starých rodičov. Pestrý program je vyskladaný z niekoľkých tematických okruhov – tanec, kroje a čipka, či varenie a pečenie. Na výlete do etnografického múzea sa deti oboznámia s výrobou čipky a na tvorivých dielničkách si skúsia čipku aj vlastnoručne vyrobiť. S profesionálnou tanečníčkou sa zase porozprávajú o ľudových tancoch a dokonca si vlastnú tanečnú zostavu aj nacvičia. Čaká ich aj návšteva pani Anežky, ktorá im porozpráva o krojoch z okolia Hornej Stredy. Na príslovie, že láska ide cez žalúdok, sa nezabudne ani v kontexte tohto tábora. Zameranie však bude na tradičné sviatočné jedlá a v tvorivých dielničkách príde aj na prípravu trubičiek a medovníčkov. Zážitky, výrobky a novonadobudnuté vedomosti deti predstavia v piatkovom vystúpení pre rodičov a priateľov.
Počas celého týždňa sa deťom budú venovať skúsení a osvedčení animátori. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.

* Zmena programu vyhradená.

** Cena tábora zahŕňa program, cestovné náklady, vstupy, obedy a pitný režim.

V prípade problémov s rezervačným kalendárom nás kontaktujte na produkcia@elektrarnapiestany.sk