Pokračovanie úspešného denného detského tábora zameraného na ochranu životného prostredia. Do vzdelávacej záhrady starej elektrárne pribudli nové zážitkové exponáty
a do programu nové zelené dobrodružstvá. Zábavu si užijú minuloroční účastníci aj ich noví kamaráti.

  • Kapacita: 20
  • Vhodné pre: 6 - 12 rokov
  • Trvanie: Denne od 7:45 do 16:30
  • Vstupné: 145 eur

Pre ekologicky naladených zvedavcov pokračuje úspešný denný tábor, zameraný na ochranu životného prostredia.

Pestrý program zahŕňa divadielko či interaktívnu hru „Spotrebný kolotoč“, ktorá využíva nové zážitkové exponáty v záhrade. Obľúbená aktivita „Pátranie po zelenej planéte” zábavným spôsobom učí deti o dôležitosti ochrany životného prostredia. Do programu pribudli aj nové, zelené dobrodružstvá. Prvým je výlet do odbornej školy v Rakoviciach. V jej záhradách sa deti od profesionálov dozvedia zaujímavosti zo sveta floristov, záhradníkov a aranžérov. V Elektrárni si následne v rámci tvorivých dielničiek aranžovanie aj sami vyskúšajú a lektori ich zasvätia aj do základov kompostovania. Ako mladí ochrancovia prírody budú deti hľadať útočiská pre opeľovače a hmyz. V tíme animátorov je ostrieľaný skaut – radca družiny, ktorý spolu s deťmi vytvorí almanach mladého ochrancu prírody. Po práci nesmie chýbať táborová opekačka v zelenej oáze LIDA.
Počas celého týždňa sa deťom budú venovať skúsení a osvedčení animátori. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.


* Zmena programu vyhradená.

** Cena tábora zahŕňa program, cestovné náklady, vstupy, obedy a pitný režim.

V prípade problémov s rezervačným kalendárom nás kontaktujte na produkcia@elektrarnapiestany.sk