Pokračovanie úspešného denného detského tábora zameraného na fyzikálne javy a ochranu životného prostredia. Do vzdelávacej záhrady starej elektrárne pribudli nové zážitkové programy a nové zelené dobrodružstvá. Zábavu si užijú minuloroční účastníci aj ich noví kamaráti.

  • Kapacita: 20
  • Vhodné pre: 6 - 12 rokov
  • Trvanie: Denne od 7:45 do 16:30
  • Vstupné: 155 eur

Pre známych a neznámych zvedavcov pokračuje úspešný denný tábor, zameraný na fyzikálne javy a ochranu životného prostredia.

Pestrý program začína interaktívnou prehliadkou po elektrárni, kde sa deti dozvedia ako vzniká elektrina a ako sa dostane k nám domov. Spolu nahliadneme do tajov povolania ELEKTRIKÁRA. Pokračujeme hrou „Fyzikálny kolotoč“, ktorá využíva nové zážitkové exponáty v elektrárni. Na chvíľu sa budeme dorozumievať pomocou symbolov, znakov a šifier. Zábavné aktivity v rámci ktorých deti odhaľujú šifry ukryté v priestoroch Elektrárne. Vytvoria si vlastné šifry a nakreslia ich svetlom. Navštívime EKO park, kde sa dozvieme veľa zaujímavých informácií o ochrane a starostlivosti o zvieratká. Nebude chýbať zábava a hry v rámci ihriska EKO parku. V Záhrade vedomostí nesmú chýbať obľúbené aktivity – výroba vedeckých hračiek, na výrobu ktorých použijeme hlavne nepotrebné obaly. Spolu s animátormi si deti zopakujú a vylepšia ALMANACH mladého ochrancu prírody na základe ich vlastných skúsenosti z celého roka a pripomenú si dôležitosť tímovej spolupráce a priateľstva.
Počas celého týždňa sa deťom budú venovať skúsení a osvedčení animátori. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.


* Zmena programu vyhradená.

** Cena tábora zahŕňa program, cestovné náklady, vstupy, obed, olovrant a pitný režim.

V prípade problémov s rezervačným formulárom nás kontaktujte na taboryep@gmail.com