Zážitkový denný detský tábor venovaný tradičným ľudovým remeslám, zvykom a folklóru. Bohatý program, tematické tvorivé dielničky a ľudový tanec. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.

  • Kapacita: 30
  • Vhodné pre: 6 - 14 rokov
  • Trvanie: Denne od 7:45 do 16:30
  • Vstupné: 155 eur

Interaktívny denný tábor NIELEN pre dievčatá a NIELEN pre milovníkov tradícií.

So skúsenými lektormi a animátormi pokračujeme v úspešnom tábore, kde si deti uchovávajú zvyky a kultúrne dedičstvo našich predkov. Pestrý program je vyskladaný z niekoľkých tematických okruhov ako sú TANEC, REMESLÁ či obľúbené PEČENIE. Deti potešia „Tvorivé dielničky tety Aničky“ v rámci ktorých sa zoznámia s tradičnými remeslami a budú vyrábať a tvoriť v duchu tradícií. K tradičným remeslám patrilo spracovanie ovčej vlny z ktorej si deti pomocou techniky plstenia vyrobia brošňu. V tvorivých dielničkách si ušijú jedinečné vianočné ozdoby a nebude chýbať príprava a pečenie čokoládových perníčkov a slaných syrových koláčikov. Nezabudli sme ani na príslovia, pranostiky a nárečie, ktoré bolo neoddeliteľnou súčasťou života našich starých rodičov. Zábavným kvízom ich deti spoznajú. A aký by bol tábor bez tanca a zábavy? Deti sa opäť môžu tešiť na nacvičenie vlastnej tanečnej zostavy s Alžbetkou.

Zážitky, výrobky a novonadobudnuté vedomosti deti predstavia v piatkovom vystúpení pre rodičov a priateľov.
Počas celého týždňa sa deťom budú venovať skúsení a osvedčení animátori. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.

* Zmena programu vyhradená.

** Cena tábora zahŕňa program, vstupy, obed, olovrant a pitný režim.

V prípade problémov s rezervačným formulárom nás kontaktujte na taboryep@gmail.com