Denné tábory

Elektrárňa Piešťany privíta  vo svojich priestoroch aj v roku 2023 svojich malých a veľkých kamarátov. Elektrárenské tábory majú rodinnú atmosféru a konajú sa v unikátnom, historickom prostredí. Väčšia časť programu denného tábora prebieha v Záhrade vedomostí, teda v priestore, ktorý je v tesnej blízkosti budovy Elektrárne v uzavretom areáli. Deti tak trávia veľa času na čerstvom vzduchu. Pozrite si našu ponuku a výber už necháme na vás.

 

14.08. - 18.08. od 7:45
Piešťanská ZLATÁ brána denný vzdelávací tábor

Zážitkový denný detský tábor venovaný tradičným ľudovým remeslám, zvykom a folklóru. Bohatý program, tematické tvorivé dielničky a ľudový tanec. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.

Vstupné: 155 eur Viac
08.08. - 10.08. od 7:30
Mladý elektrotechnik denný vzdelávací tábor

OBSADENÉ
Čo vznikne spojením onsemi a Elektrárne Piešťany? Jedinečný zážitkový denný tábor pre dievčatá a chlapcov, ktorí milujú schématické značky. Zapnutie svetla v izbe nie je len svietiaca žiarovka, ale celý elektrický obvod.

Viac
17.07. - 21.07. od 7:45
ZÁHRADA VEDOMOSTÍ denný vzdelávací tábor

Pokračovanie úspešného denného detského tábora zameraného na fyzikálne javy a ochranu životného prostredia. Do vzdelávacej záhrady starej elektrárne pribudli nové zážitkové programy a nové zelené dobrodružstvá. Zábavu si užijú minuloroční účastníci aj ich noví kamaráti.

Vstupné: 155 eur Viac