Denné tábory

Elektrárňa Piešťany privíta  vo svojich priestoroch aj počas letných prázdnin 2024 malých i veľkých kamarátov. Prázdniny otvoríme už našou tradičnou Záhradou vedomostí. Štvrtý júlový týždeň bude patriť našej NOVINKE. Tábor venovaný oslave tanca pod názvom ROZTANCUJ TO! Veríme, že si nájde svojich priaznivcov. Pokračovať budeme 2. ročníkom tábora pre Mladého elektrotechnika, ktorý sme znovu pripravili v spolupráci so spoločnosťou onsemi. Prázdniny ukončíme Piešťanskou ZLATOU bránou s jej svadobnou tematikou.

Elektrárenské tábory majú rodinnú atmosféru a konajú sa v unikátnom, historickom prostredí. Väčšia časť programu denného tábora prebieha v Záhrade vedomostí, teda v priestore, ktorý je v tesnej blízkosti budovy Elektrárne v uzavretom areáli. Deti tak trávia veľa času na čerstvom vzduchu.

 

13.08. - 15.08. od od 7:30 do 16:00
Mladý elektrotechnik 2024 denný vzdelávací tábor

Pozrite sa, čo môže vzniknúť spojením onsemi a Elektrárne Piešťany! Jedinečný denný tábor pre mladého elektrotechnika.

Viac
22.07. - 26.07. od 7:45
ROZTANCUJ TO! denný vzdelávací tábor

Denný detský tábor venovaný tancu a radosti z tancovania. Klasickému, modernému a ľudovému. Každý milovník tanca si určite nájde to svoje. Nezabúda sa ani na relax v priestoroch historickej budovy starej elektrárne a jej záhrady.

Vstupné: 155 eur Viac
08.07. - 12.07. od 7:45
ZÁHRADA VEDOMOSTÍ denný vzdelávací tábor

Pokračuje úspešný denný detský tábor zameraný na fyzikálne javy a ochranu životného prostredia. Zábavu si užijú minuloroční účastníci aj ich noví kamaráti.

Vstupné: 155 eur Viac
19.08. - 23.08. od 7:45
Piešťanská ZLATÁ brána denný vzdelávací tábor

Zážitkový denný detský tábor venovaný tradičným ľudovým remeslám, zvykom a folklóru. Kľúčovou témou je SVADBA a jej tradície. Bohatý program striedajú tematické tvorivé dielničky s návštevami zaujímavých hostí.

Vstupné: 155 eur Viac