Obľúbené podujatie MADE IN PIEŠŤANY sa po dvojročnej prestávke vracia v novom formáte. Tradičné prezentácie aktivít šikovných lokálnych podnikateľov, umelcov, či združení nahradí festival s výberom toho najlepšieho, čím sa Piešťany a blízke okolie môžu pochváliť. Špecifický talent floristu Pala Ondera sa zase naplno prejaví na sobotňajšom slávnostnom gala večere.


FESTIVAL – PIATOK 09. 9. 2022

Piatkový festival je ukážkou práce talentovaných Piešťancov. Tým bude celé popoludnie patriť elektrárenská záhrada a všetky exteriérové priestory starej elektrárne. Svoje miesto si nájdu predajné a prezentačné stánky, gastro zóna, pohybové aktivity i súťaž o najkrajší bicykel Piešťan. Vstup do areálu a na všetky aktivity je voľný.

15:00 – 21:00 PREZENTAČNÉ A PREDAJNÉ STÁNKY

15:00 – 21:00 GASTRO ZÓNA

17:00 – 18:00 FLORISTICKÝ WORKSHOP S PALOM ONDEROM (v galérii)

18:00 – 19:00 JÓGA S HELČOU (na streche)

18:30 – 19:30 PIEŠŤANSKÉ PRÍBEHY ÚSPECHU (panelová diskusia)

19:30 – 20:00 O NAJKRAJŠÍ BICYKEL PIEŠŤAN (vyhodnotenie súťaže)

GALA – SOBOTA 10. 9. 2022

Sobotňajší gala večer predstaví Elektrárňu v inom svetle. Veľkorozmerná floristická výzdoba od známeho floristu hviezd Pala Ondera vdýchne industriálnemu priestoru hlavnej haly slávnostnú atmosféru. Hostia si vychutnajú kulinárske špeciality od študentov Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch, ktorí sú žiadaní na slávnostných podujatiach najvyššej úrovne. Celý večer sa ponesie v štýle 20-tych rokov, ktoré sú pre Piešťany symbolom rozmachu mesta i kúpeľov. Počet miest je limitovaný, výťažok z celého večera je určený na realizáciu zážitkového vzdelávacieho tábora pre deti zo sociálne slabších rodín.

BRATISLAVA HOT SERENADERS

ELEKTRÁRŇA BY PALO ONDER

COLONIAL & TERASA BAR

CHARITATÍVNA TICHÁ AUKCIA

VETERAN CAR CLUB PIEŠŤANY

Podujatie finančne podporili: Trnavský samosprávny kraj, Nadácia ZSE a Rezort Piešťany.