interaktívny vzdelávací program

Septembrová Zvedárňa bude v niečom iná. Bude nielen pre deti, ale aj pre dospelých, prísť môžete kedykoľvek počas trvania podujatia a nosnou témou bude HRANIE.

  • Vhodné pre: 6+
  • Trvanie: 3 hodiny
  • Vstupné: 5 €

Príďte s nami osláviť Deň Hrania do Elektrárne Piešťany!

Už od 9:00 budú pre vás pripravené stolové spoločenské hry pre rôzne vekové kategórie so skúsenými hráčmi, ktorí vám pomôžu s výberom, vysvetlia pravidlá a zahrajú si s vami.

Hlavným hosťom bude Michal Nikodem z e-shopu spoločenských hier iHrysko, oboznámi vás s rôznymi typmi hier, porozpráva o význame hrania stolových hier pre deti aj dospelých, predstaví novinky a samozrejme – zahrá si s vami.

CVČ Ahoj otvára v roku 2023 nový krúžok spoločenských stolových hier a preto sme zavolali aj ich vedúceho Petra Kleina, ktorý má v zásobe neúrekom hier a pár z nich si tu pod jeho vedením môžete vyskúšať.

Nájdu si tu kútik aj „fajnšmekri“ na hlbšie a dlhšie zamyslenie, ale aj ľudia, ktorí majú radi „rýchle“ hry.

Ako každý rok, aj tento sa zapájame do výzvy OZ Vedecká hračka a budeme vyrábať hračku roka 2023, ktorou je Mobiov pásik.

Obľúbené detské vzdelávacie podujatie, na ktorom si deti zábavným spôsobom overujú rôzne vedecké poznatky. Za každú navštívenú Zvedárňu alebo iné vzdelávacie podujatie získajú deti pečiatku do Preukazu zvedára. Za zozbierané pečiatky ich čakajú odmeny a možnosť zúčastniť sa veľkého žrebovania o zaujímavé ceny.