Verejnosť

28.01.
Online Zvedárňa – Energia vzdelávacia prednáška

Na online Zvedárni v januári sa mladí Zvedári dozvedia o rôznych formách energie a vyrobia si vedeckú hračku – Newtonovo kyvadlo.

Vstupné: Bez vstupného Viac
17.12. od 15:00
Vianočné remeselné trhy komunitné podujatie

Atmosféru Vianoc z čias našich babičiek si pripomenieme predajnými a tvorivými stánkami lokálnych výrobcov a umelcov. Na deti čaká množstvo tvorivých dielničiek.

Vstupné: 2 € Viac
17.12. od 14:00
Zvedárňa Alchymisti interaktívny vzdelávací program

Tajomstvá alchýmie, chemické pokusy, výroba vianočných pohľadníc a dekorácií s Luciou Dovalovou.

Vstupné: 5 € Viac
02.11. - 22.11.
Jediná Klára Jarunková výstava

Novembrová výstava v galérii je venovaná životu a dielu Kláry Jarunkovej. Realizované v spolupráci s Mestskou knižnicou mesta Piešťany.

Vstupné: Vstup voľný Viac
19.11. od 10:00
Zvedárňa interaktívny vzdelávací program

Tajné symboly a šifry, ktorým dospeláci nerozumejú. Odkazy kreslené svetlom, ktoré do chvíľky zmiznú, aby neprezradili tajomstvo. O tom všetkom bude novembrová Zvedárňa.

Vstupné: 5 € Viac
27.10. od 18:00
Ľudovít Winter PRÍBEH POKRAČUJE koncert

Koncert Preẞburger Klezmer Band a premietanie hraného dokumentu Optimista spolu so sprievodnými aktivitami na počesť budovateľa piešťanských kúpeľov.

Vstupné: 10 € Viac
15.10.
Jumping® Energia 2022

Originálna Jumping Fitness udalosť s hviezdami českého a slovenského Jumpingu a ich hosťami. 4-hodinová show v historických priestoroch generátorovej haly.

Viac
12.10. od 19:30
Júlia Kozáková MANUŠA koncert

Talentovaná hudobníčka Júlia Kozáková predstaví publiku počas živých koncertov svoj nedávno vydaný debut Manuša, ktorý sleduje tradičné staré rómske piesne a ich príbehy zo Slovenska a strednej Európy.

Vstupné: 10 € Viac
24.09. - 24.09. od 09:00
Deň hrania a burza detského oblečenia komunitné podujatie

Oslavy 13. Dňa hrania na Slovensku tentokrát spojené s aktuálnou burzou detského oblečenia. Program si tak v Elektrárni nájdu deti aj ich rodičia.

Vstupné: Dobrovoľné Viac