Počas prázdnin si u nás každý vyberie to svoje. V ponuke sú letné tábory, komentované prehliadky aj veľké rodinné podujatie.

Denné detské tábory

Vlastné tábory z dielne lektorov Elektrárne Piešťany. Po minuloročnom úspechu sme na toto leto pripravili dva denné tábory z rôznymi témami. Spoločných však majú hneď niekoľko vecí: neopakovateľnú atmosféru starej elektrárne, veľkú záhradu so vzdelávacími exponátmi a skvelých lektorov a animátorov. Areál Elektrárne je počas konania tábora pre verejnosť neprístupný.


Prázdninové vzdelávacie programy

Pre organizátorov denných detských táborov ponúkame interaktívne vzdelávacie programy pre deti. Programy vychádzajú z ponuky vzdelávania pre školy, vieme ich však upraviť podľa veku a počtu detí v tábore.


Komentované prehliadky

Budova Elektrárne Piešťany je technická pamiatka zapísaná na zozname národných kultúrnych pamiatok. Má bohatú a zaujímavú históriu, o ktorej vám naši lektori radi porozprávajú. V ponuke je samoprehliadka aj prehliadka zameraná na dospelého návštevníka, či komiksová prehliadka pre deti. Na komentované prehliadky je povinná rezervácia, samoprehliadku môžete absolvovať v popoludňajších hodinách vyhradených pre verejnosť. Počas táborov a uzavretých podujatí je Elektrárňa pre verejnosť neprístupná, odporúčame skontrolovať informáciu o dostupnosti na hlavnej stránke webu alebo v otváracích hodinách.