Verejnosť

01.06. od 08:00
Raňajky v Elektrárni komunitné podujatie

2. ročník Raňajok prináša ešte bohatší program. Raňajky od Bistra Ďumbier, káva z Coffee Up od Caffé Trieste, jóga na streche s Helčou, rozcvička s BodyFit Horná Streda, cvičenia pre deti s Funny Athletics, líčenie pre dámy s Avonom, masáže rúk a úprava vlasov so študentami SOŠOS Mojmírová.
DJ LIXX namixuje špeciálny ambient/soulful/liquid drum ‚n‘ bass set a podcast inTOLERANT – Rozhovory o živote vyspovedá nutričnú špecialistku Janu Kondrcovú.

Vstupné: 5 € Viac
25.05. od 14:00
Deň vína v Elektrárni komunitné podujatie

Prvý festival vína v elektrárenskej záhrade – päť skvelých slovenských vinárov, masterclass, street food i sprievodné hudobné vystúpenia.

Vstupné: 15 € Viac
22.05. od 18:00
Vedatour S4E7 vzdelávacia prednáška

V poradí už siedme podujatie štvrtého ročníka vzdelávacích prednášok slovenských vedcov.

Vstupné: 3 € Viac
17.05. od 10:00
18. Knižný a kvetinový bazár PIWC komunitné podujatie

18. ročník komunitného charitatívneho podujatia, kde darovaním a následne nákupom kníh pomáhate rodinám a jednotlivcov so zdravotným znevýhodnením.

Vstupné: Vstup voľný Viac
04.05. od 10:00
Tajomstvá Elektrárne prehliadka s výkladom lektora

Komentovaná prehliadka po interiéri a zákutiach starej elektrárne, ktorá je zapísaná na zozname národných kultúrnych pamiatok.

Viac
13.04. od 19:00
Luke Mizmor & SKYVA koncert

Koncert dvoch pesničkárov: Luke Mizmor & Skyva. S Lukom Mizmorom sa Skyva predstaví koncertne druhý raz. Špeciálne na tomto koncerte opäť ponúknu niekoľko svojich piesní v spoločnom prevedení.

Viac
27.04. od 10:00
Ako urobiť s dierou v tričku dieru do sveta interaktívny vzdelávací program

Na aprílovej Zvedárni sa pozrieme na UPCYCLING. Okrem výmeny oblečenia môžeme redukovať textilný odpad aj jeho znovu-využitím. Príďte sa inšpirovať!

Vstupné: 5 € Viac
02.04. - 19.04.
Tieňohry a iné fotografie výstava

Špecialista na čiernobielu fotografiu, Anton Sládek, po prvýkrát zavíta so svojimi fotografiami Bratislavy do elektrárenskej galérie.

Viac
23.03. od 19:00
Veľkonočný koncert – Slovenské kvarteto koncert

Slovenské kvarteto sa po sérii vianočných koncertov vracia do Elektrárne na ďalší zážitkový koncert, tentokrát však s pásmom venovaným Eugenovi Suchoňovi.

Vstupné: 10€ / 8€ (seniori, ZŤP, študenti) Viac